Popradský

Ovocné čaje

Ochutnajte naše ovocné čaje, ktoré dokážu osviežiť, zohriať, ale aj uhasiť smäd. Každý druh z tejto rady v sebe skrýva bohatú ovocnú chuť a arómu. V každej šálke ovocného čaju je skryté tajomstvo lahodných vôní zo zelených lesov a nádherných záhrad.

Magické ovocie

Magické ovocie

Ak sa chcete zohriať, osviežiť alebo uhasiť smäd, určite Vás potešia Popradské čaje. Každý čaj z tejto rady v sebe skrýva bohatú ovocnú chuť a vôňu z lahodných plodov lesov a záhrad. Popradský ovocný čaj je vhodným nápojom pre celú rodinu. Vďaka tomu je ideálny na celodenné pitie ako doplnok správneho pitného režimu. Po vychladnutí je osviežujúci aj počas teplých dní. Vychutnajte si ovocný čaj Popradský s príchuťou čiernych ríbezlí a vareného vína.

Zloženie

kvet ibišteka, jablčná dužina (15,2%), arónia čierna, listy černíc, koreň čakanky, aróma (čierna ríbezľa, varené víno), prírodná aróma (vanilka), čierny čaj, koreň sladkého drievka, čierna ríbezľa (1%), šípky, hrozno (0,5%), sušený instantný extrakt červeného vína (alkohol < 0,5%) (0,1%).

Príprava

5-8 min.

Vložte vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 5-8 minút. Podľa chuti oslaďte. Na prípravu kvalitného nápoja odporúčame použiť vždy nové vrecúško.