Popradský

Medzi telom a dušou

„Medzi telom a dušou“ je čajová rada bylinných prírodných čajov určených pre každú chvíľu dňa. Škatuľka je väčšieho formátu, pričom každé čajové vrecúško je zvlášť balené v papierovom prebale. Výnimočné byliny ako levanduľa, púpava, rozmarín, žihľava a iné, používané v týchto fantastických zmesiach, si tak lepšie zachovajú svoju chuť. Jemná prírodná aróma rajského ovocia, citrónov, višní a iných dodáva čajom sviežosť.

AKO DOSIAHNUŤ HARMÓNIU A ROVNOVÁHU POČAS CELÉHO DŇA?
Hovorí sa, že človek vyzerá tak dobre, ako sa cíti. Dostatok pohybu a vyvážená strava v kombinácii s tou pravou šálkou čaju sú pre šťastný život človeka tým najlepším receptom. Komplexné bylinné čaje so sviežou chuťou ovocia Medzi telom a dušou sú vďaka starostlivému výberu surovín ľahké a povznášajúce. Pre každý moment dňa si vyberte svoj čaj, ktorý dodá vašej duši harmóniu a telu rovnováhu.

Pu-erh na chudnutie

Pu-erh na chudnutie

Potrebujete?
Pu-Erh je tisícročiami overený recept na rýchlu detoxikáciu, odbúranie tukov a zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Množstvo minerálov a stopových prvkov, ktoré Pu-Erh obsahuje, dávajú tomuto čaju v kombinácii s ananásom, slivkou a mätou jedinečné účinky a zároveň výnimočnú chuť. Čaj obsahuje aj L-Karnitín, biologicky prirodzenú látku, ktorá podporuje odbúravanie tukov v tele. Chudnutie môže predsa byť aj chutné.

Zloženie

pu-erh čaj, listy maté, mäta, jablko, aróma, granule ananásovej šťavy, granule slivkovej šťavy, L-karnitín tartrát

Príprava

8-10 min.

Vložte vrecúško do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 8-10 minút. Podľa chuti oslaďte. Na prípravu kvalitného nápoja odporúčame použiť vždy nové vrecúško.